ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦIЮ →

Юридичний супровід — це повний “пакет” юридичних послуг з приводу налагодження діяльності компанії, ведення поточних справ та контроль за процесами, що відбуваються всередині бізнесу, вирішення конфліктних ситуацій, надання окремих разових юридичних послуг.


Наші послуги з юридичного супроводу бізнесу:

 • Консультації з будь-яких актуальних для Вас юридичних питань;
 • Перевірка відповідності діяльності компанії законодавству України;
 • Аудит установчих документів компанії;
 • Розробка та оформлення договорів;
 • Оформлення заяв, скарг, претензій або розробка іншої документації, відповідно до запиту;
 • Юридичний супровід операцій з нерухомістю;
 • Вирішення спірної ситуації, що потребує юридичного роз’яснення;
 • Інші послуги з юридичної підтримки бізнесу.

Навіщо компанії юридичне обслуговування (супровід)?

Під час ведення бізнесу виникають ситуації, де потрібні поглиблені юридичні знання. Юридичне обслуговування потрібне для оперативного вирішення спорів, уникнення штрафів та санкцій, урахування юридичних наслідків тих чи інших рішень, захисту прав та законних інтересів у суді.

Кому потрібні послуги юридичного супроводу?

 • Юридичним особам (господарським товариствам усіх форм власності).
 • ФОП та малому бізнесу.
 • Фізичним особам.

Види юридичного супроводу

Абонентський юридичний супровід підприємства – комплексна допомога у вирішенні різного роду питань, які можуть виникнути в процесі провадження господарської діяльності клієнта: від надання правових, податкових, трудових роз’яснень й консультацій до захисту прав клієнта перед третіми особами (інвесторами, контрагентами, банківськими та іншими установами) та представлення його інтересів у судових органах.

Спектр послуг залежить від індивідуальної ситуації клієнта, всі деталі обговорюються на початковому етапі співпраці.

Частковий юридичний супровід – допомога у наданні разових послуг, з якими зіштовхується клієнт на певному етапі здійснення господарської діяльності (надання роз’яснення або проведення консультації у конкретній справі, представництво інтересів клієнта у суді, написання процесуального документа).

Цей вид можуть обрати ті фізичні або юридичні особи, які потребують допомоги не на постійній основі, а для вирішення нагальної проблеми. Найчастіше, це складність правильного тлумачення законодавства у зв’язку з прогалинами чи змінами в ньому або відсутності розуміння щодо правильного застосування норм матеріального та процесуального права в спірних правовідносинах.

Як почати співпрацю?

Для початку співпраці та надання юридичного супроводу потрібно укласти договір про надання правової допомоги з нашим адвокатським об’єднанням.

В договорі сторони погоджують умови щодо вартості робіт та надання послуг, передбачають умови щодо відповідальності та враховують інші положення, які важливі як для клієнта, так і для об’єднання.

Якщо вам потрібно провести комплексний юридичний супровід, звертайтеся до нас!

НАПИШІТЬ НАМ