ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

«Хочу поблагодарить Олега Зубрева и Гончарук Анастасию за оказанную правовую помощь. С 2016 года и по февраль 2021 года они представляли мои интересы в третейском суде, в местном суде и даже сумели отстоять решение суда первой инстанции в апелляции, и все это в рамках одного дела! Безмерно им благодарна за высокий уровень профессионализма и особую настойчивость добиваться справедливого судебного решения. Рекомендую!»
Виола Ким
Ресторатор
01.03.2021
«Вперше, в 2018 році, я звернулася в інтересах юридичної особи, яку представляю, до адвоката Зубрева Олега Володимировича (в той час він працював в адвокатському бюро), за правовою допомогою щодо стягнення заборгованості за договором купівлі-продажу цінних паперів з двох фізичних осіб, боржників. Один мій гарний знайомий порекомендував мені Олега та повідомив, що він є спеціалістом в цінних паперів, знає усі тонкощі, адже безпосередньо працював на фондовому ринку та знає цю систему «зсередини». Дійсно, Олег Зубрев домігся винесення справедливих судових рішень, з одного боржника через приватного виконавця одразу було стягнуто грошові кошти, з іншого, в рамках виконавчого провадження, щомісячно відраховувалася 20% від його заробітної плати. Дякую йому та його команді за те, що супроводжували цей складний процес і врешті-решт відновили права та законні інтереси юридичної особи»
Ольга Воробйова
Голова ліквідаційної комісії ПАТ «ЗНКІФ «Прем’єр Фонд Можливостей»
25.10.2020
«З величезнішим задоволенням залишу відгук про команду професіоналів адвокатського об’єднання, в особі його керівника – адвоката Зубрева Олега. Мав прикрий досвід у кредитних відносинах с банком, а саме ще в далекому 2007 році поручився за одного близького друга. Крім поручительства в цій справі, існувала ще й іпотека. В 2015 році банк звернувся до суду з позовом до іпотекодавця та до мене, як поручителя. З цього моменту і по сьогоднішній день справа перебуває на розгляді в суді, декілька разів змінювалися не лише судді, але й адвокати. Я думав, що спір цей не виграти, адже жоден адвокат не мав конкретної стратегії та не міг дати ніяких гарантій. Тут, мені одна знайома порекомендувала Олега, сказала, що він має достатній досвід в цих справах. Ми розробили свій план та звернулися до суду з окремим позовом про припинення поруки і вже в середині 2020 року позов було задоволено, а поручительство припинене, хоча там були свої підводні камені та труднощі. Величезне дякую своєму адвокату за таку роботу, буду рекомендувати своїм друзям та знайомим!»
Юрій Паренко
15.08.2020
«Я обратился в Адвокатское объединение по рекомендации друзей с проблемой невыплаты мне вклада в Артем-Банке, который более двух лет находился в стадии ликвидации. Моим адвокатом - Олегом Зубревым было выиграно дело в суде против Фонда гарантирования вкладов физических лиц, который долго сопротивлялся и не хотел выплачивать мне деньги, гарантированные государством. В марте 2018 года фонд гарантирования, наконец, выплатил мне 200 тыс. гривен. Я благодарен своему адвокату Зубреву Олегу за оказанную помощь и проделанную работу. Всем рекомендую работать с данным адвокатским объединением»
Роман Осипов
04.01.2019

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК