КОНТАКТИ

Тел.: +38 097 925 50 29
bizdev@zubrev.com.ua

 

­

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

  • Ринки капіталів та цінних паперів
  • Біржові операції на фондових ринках та ринках похідних
  • Корпоративні інвестиційні фонди та компанії з управління активами

ОСВІТА

  • Національний університет Державної податкової служби України, спеціаліст з фінансів, 2007 рік
  • Сертифікат фахівця з торгівлі цінними паперами та управління активами

ДОСВІД

Іван приєднався до команди Адвокатського об’єднання «Зубрев і Партнери» у 2020 році та займається питаннями розвитку бізнесу, створенням та супроводженням нових проектів для клієнтів об’єднання.

Перший практичний досвід роботи на фондовому ринку України Іван отримав у 2006 році, коли почав працювати у фінансовій компанії «ФК «Укрнафтогаз» на посаді фахівця відділу роботи з власниками цінних паперів.

Протягом 10 років Іван працював у Фінансово-промисловій групі ТАС, у компаніях з управління активами та керував брокерським напрямком – торговцем з цінних паперів групи. У компетенцію Івана входили наступні види діяльності: управління активами та інвестиційними портфелями групи, управління активами недержавного пенсійного фонду, торгівля біржовими інструментами та деривативами на фондових біржах України.

На сьогодні Іван надає консультації клієнтам адвокатського об’єднання щодо ринку цінних паперів, управління активами, обігу цінних паперів, біржових операцій, створенню корпоративних інвестиційних фондів. Особлива увага надається питанням створення, розвитку та оптимізації бізнес-процесів у сферах «high risk» бізнесу в Україні.


ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК